Nasze kursy

¡Hola Opole! Przygodę z hiszpańskim czas zacząć!

Hiszpański zaliczany jest do najczęściej używanych języków na całym świecie. Blisko 567 milionów ludzi używa go w codziennej komunikacji. W Polsce coraz więcej osób podejmuje się nauki słownictwa na prywatnych lekcjach oraz w szkołach językowych. Bardzo popularne stają się korepetycje z języka hiszpańskiego oraz kursy stacjonarne.

Hiszpański dla każdego

Nauka języka wcale nie musi być trudna! W naszej szkole pracują doświadczeni lektorzy oraz native speakerzy, którzy podchodzą do swojej pracy w sposób profesjonalny. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym lub online, w formie indywidualnej lub podczas grupowych lekcji na różnych poziomach zaawansowania. Proponujemy nauczanie indywidualne, w tym korepetycje Hiszpański na Językach przeprowadzane na terenie Nysy i miasta Opole. Nasz kurs hiszpańskiego dedykowany jest osobom w każdym wieku – dorosłym, młodzieży oraz dzieciom. Zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie!

Korepetycje z lektorem – język hiszpański

Prywatne zajęcia z native speakerem zyskują coraz większą popularność i mogą być sposobem na doszlifowanie znajomości słów, gramatyki czy wymowy. Jeśli chciałbyś powtórzyć materiał z kursu sam na sam z nauczycielem lub dopiero stawiasz pierwsze kroki w hiszpańskim, to rozwiązanie wydaje się najbardziej optymalne. W naszej szkole lektor dostosowuje się do ucznia, dając możliwość uzupełnienia wybranego zakresu tematycznego. Prywatne korepetycje Hiszpański na Językach są przede wszystkim wygodną metodą nauczania, prowadzoną w Opolu lub Nysie. Na zajęciach indywidualnych z łatwością przygotujesz się do egzaminu certyfikowanego lub matury. Z nami masz szansę podniesienia swoich kwalifikacji językowych w wybranym przez Ciebie terminie. Podczas lekcji native speaker realizuje autorskie programy nauczania w pełni dostosowane do słuchacza, bez ryzyka opóźnień czy odwołań. Na korepetycjach możemy poświęcić trochę więcej czasu konkretnym zagadnieniom i celom.

Stacjonarny kurs hiszpańskiego – Opole i Nysa

W dzisiejszych czasach nauka języków obcych to bardzo ważna kwestia. W szkole Hiszpański na Językach znajduje się bogaty wybór kursów, takich jak: indywidualne, grupowe, maturalne, biznesowe i wiele innych. Prowadzimy również intensywne warsztaty językowe w Hiszpanii, dedykowane szkołom publicznym oraz firmom. Zajęcia stacjonarne prowadzone przez nauczyciela z Barcelony, posiadającego wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tego języka, gwarantują szybkie rezultaty. Kursy grupowe mogą okazać się znakomitym wyborem dla osób, którym zależy na interakcji z pozostałymi uczestnikami. W naszej szkole uczymy w małych grupach – maksymalnie siedmioosobowych. Zajęcia indywidualne odpowiedzą na oczekiwania słuchaczy, którym zależy na dostosowaniu się nauczyciela do potrzeb kursanta. Każda lekcja to inny cel gramatyczny i komunikacyjny.

Hiszpański na Językach – nie tylko nauka!

Naszym kursantom chcemy nie tylko przybliżyć słownictwo. Język jest naszą największą pasją, dlatego nie ograniczamy się do spotkań na zajęciach. Zależy nam, by każdy z uczących się poznał kulturę latynoską i hiszpańską bliżej, dlatego uczestnikom proponujemy comiesięczne spotkania na bezpłatnych meetingach, na których wspólnie kosztujemy tradycyjnej kuchni, oglądamy filmy z Półwyspu Iberyjskiego i poznajemy się nawzajem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz online!

Przejdź do paska narzędzi