Witaj w Hiszpański na Językach

 

O nas

Hola – Cześć!!!

Chcesz zdawać maturę z HISZPAŃSKIEGO? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Chcesz podróżować do krajów HISZPAŃSKOJĘZYCZNYCH? Chcesz uczyć się HISZPAŃSKIEGO z native speakerem z Barcelony?

Witamy w “Hiszpański na językach” !!!

Jedyne w swoim rodzaju, NIE BANALNE i w 100% skuteczne zajęcia z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO. Zapraszamy wszystkich!!! DUŻYCH i MAŁYCH, MŁODYCH i tych zawsze MŁODYCH “DUCHEM”.

Jesteśmy w Opolu i Nysie.
Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe.

Co nas wyróżnia?
– certyfikat
jesteśmy jedną z trzech szkół w Polsce gdzie można uzyskać międzynarodowy certyfikat z języka hiszpańskiego

– metodyka
W naszej szkole stawiamy na mówienie, a nie na nudną gramatykę. Mówimy DUŻO. To nasza sprawdzona metoda, jedna z najlepszych.

– comiesięczne (bezpłatne!) HISZPAŃSKIE MEETINGI, na których możesz spróbować HISZPAŃSKIEJ KUCHNI, poznać HISZPAŃSKĄ KULTURĘ, porozmawiać po hiszpańsku i o Hiszpanii, o hiszpańskich sprawach, o podróżach do Hiszpanii. Może masz HISZPAŃSKIE wspomnienia? Może w Hiszpanii spotkało Cię coś, o czym Nam opowiesz? Może masz problem z językiem? Pomożemy, wysłuchamy, pośmiejemy się razem. Po HISZPAŃSKU

– intensywne KURSY LETNIE w Hiszpanii.
Organizujemy coroczne LETNIE KURSY intensywne w Hiszpanii, na których m.in. szlifujemy język w rozmowach z miejscowymi, ale nie tylko… Bawimy się razem, poznajemy KULTURĘ, KUCHNIĘ… i jesteśmy codziennie na PLAŻY!!!

Kilka słów o nauczycielu (o mnie :))

Nazywam się Ezequiel Soriano, pochodzę z Barcelony, jestem nauczycielem z wieloletnim stażem w nauczaniu. Jestem native speakerem. Nauka ze mną jest BEZPIECZNIEJSZA. Czemu tak jest? Przy nauce z native speakerem nie ma mowy o pomyłkach w wymowie i akcentowaniu.

Zapraszamy do kontaktu!

Najlepsza szkoła i najlepszy nauczyciel na jakiego mogłam trafić! Jeśli szukasz ciekawych zajęć, chcesz nauczyć się mówić i dzielić swoją pasję z pozytywnymi ludźmi to Hiszpański na Językach jest najlepszym wyborem! Ja jestem zachwycona 🙂 Gracias Profesor!

Izabela Waroch
Izabela Waroch, Pasjonatka kultury hiszpańskiej

Bardzo fajny sposób nauczania, otwartość, atmosfera....

Paweł Bandurski
Paweł Bandurski, Pasjonat kultury hiszpańskiej

pełen profesjonalizm , super atmosfera i świetni ludzie ? no i oczywiście mocno zaangażowany najlepszy Profesor Ezequiel ?

Marta Kałętkiewicz
Marta Kałętkiewicz, Studentka

Najlepszy nauczyciel języka hiszpańskiego na świecie! Zdałam EGZAMIN Dele B2 dzięki poświęconemu mi czasu, systematycznosci i ogromnej wiedzy  Dziękuję serdecznie!

Weronika Kyć
Weronika Kyć, Nauczycielka j.hiszpańskiego w Krapkowicach

Ezequiel Soriano ma niezwykłą zdolność przekazania wiedzy w przystępny i przyjazny sposób. Lekcje są bardzo motywacyjne i interesujące. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i zmotywowana do dalszej nauki hiszpańskiego.

Elżbieta Kleidysz
Elżbieta Kleidysz, Studentka


Przejdź do paska narzędzi