Hiszpański dla dzieci

Metoda nauki dzieci języka hiszpańskiego – Colega

Tytuł metody, Colega, odnosi się do głównego bohatera opowieści, szczeniaka. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Colega to wypchany pies, którego nauczyciele będą używać przez cały rok. Colega będzie odpowiedzialny za prezentowanie wielu struktur komunikacyjnych, aby ćwiczyć je w klasie. Colega  pochodzi z Hiszpanii, aby pomóc uczniom uczyć się hiszpańskiego, w związku z tym mówi tylko po hiszpańsku i nie rozumie innych języków, tak że uczniowie powinni starać się z nim rozmawiać po hiszpańsku, aby czuć się swobodnie.

Zabawne podejście do języka hiszpańskiego z bardzo zabawnym materiałem, pełnym ilustracji zaprojektowanych dla docelowych odbiorców. Colega składa się z 4ech poziomów.

Opis:

– Podejście komunikacyjne dostosowane do potrzeb komunikacyjnych dzieci.
– Przejrzysty i prosty postęp.
– Specyficzna praca komunikacyjnych działań języka ze szczególnym naciskiem na rozumienie ze słuchu i wypowiedzi ustnych: dzieci słuchają i uczą się piosenek, strun itp.

Nauczyciele pracują z wszelkiego rodzaju dodatkowymi materiałami, takimi jak karty, opowiadania, historie i konkretne materiały na interaktywnej tablicy, z którą dzieci czują się częścią opowiadanej historii.

Zwracamy się do rodziców, aby dobrze wybrali podręcznik, z którym uczą się ich dzieci. My, jako oficjalne centrum SIELE (jedyne, które oferuje międzynarodowy i najbardziej prestiżowy certyfikat z języka hiszpańskiego) wiemy na ile warto jest zwracać uwagę na to, aby dzieci uczyły się zgodnie ze standardami UE. Najgorsze jest poprawianie wyuczonych błędów.

Colega

Hiszpański dla dzieci od 10 lat

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci od 10 lat Na tym poziomie wyświetlanych jest więcej tekstów zachęcających do czytania i pisania.Gramatyka działa również bardziej systematycznie, a podsumowanie gramatyczne znajduje się na końcu książki.W całej książce znajdziemy stałe sekcje gramatyki, pisania i czytania. W każdej jednostce odkryte jest miasto Ameryki Łacińskiej.W każdej części sekcja „Nuestra revista” przedstawi [...]

Hiszpański dla dzieci 8 – 10 lat

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci 8 - 10 lat Nasza metoda oferuje 6 jednostek do dalszego rozwoju w języku hiszpańskim. W Somos la pandilla uczniowie będą rozmawiać o sobie i mówić nam, gdzie mieszkają.W ¿Dónde quedamos? nauczą się, jak kogoś spotkać, opisać swój dom, swoje sąsiedztwo i rutynę.W ¡Que aproveche! będą rozmawiać o jedzeniu i [...]

Hiszpański dla dzieci 6 – 7 lat

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci 6 - 7 lat Proponowane treści nadal obracają się wokół świata doświadczalnego dziecka i są wybierane i sekwencjonowane zgodnie z ich stopniem trudności i dostosowaniem do cech uczniów w tym wieku. W związku z tym zawartość podzielona jest na sześć jednostek roboczych, które obracają się wokół centrów zainteresowania związanych z [...]

Hiszpański dla dzieci 3 – 5 lat

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci 3 - 5 lat Dzieci w tym wieku potrzebują zajęć bogatych w zabawę. To jest klucz: zabawa. Z tego powodu nasze zajęcia dla dzieci w tym wieku opierają się na nauce i zapamiętywaniu poprzez piosenki i gry. Książka dla ucznia: składa się z 6 jednostek: 1. ¡Hola!2. Cantar y jugar.3. [...]

Najlepsza szkoła i najlepszy nauczyciel na jakiego mogłam trafić! Jeśli szukasz ciekawych zajęć, chcesz nauczyć się mówić i dzielić swoją pasję z pozytywnymi ludźmi to Hiszpański na Językach jest najlepszym wyborem! Ja jestem zachwycona 🙂 Gracias Profesor!

Izabela Waroch
Izabela Waroch, Pasjonatka kultury hiszpańskiej

Bardzo fajny sposób nauczania, otwartość, atmosfera....

Paweł Bandurski
Paweł Bandurski, Pasjonat kultury hiszpańskiej

pełen profesjonalizm , super atmosfera i świetni ludzie ? no i oczywiście mocno zaangażowany najlepszy Profesor Ezequiel ?

Marta Kałętkiewicz
Marta Kałętkiewicz, Studentka

Najlepszy nauczyciel języka hiszpańskiego na świecie! Zdałam EGZAMIN Dele B2 dzięki poświęconemu mi czasu, systematycznosci i ogromnej wiedzy  Dziękuję serdecznie!

Weronika Kyć
Weronika Kyć, Nauczycielka j.hiszpańskiego w Krapkowicach

Ezequiel Soriano ma niezwykłą zdolność przekazania wiedzy w przystępny i przyjazny sposób. Lekcje są bardzo motywacyjne i interesujące. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i zmotywowana do dalszej nauki hiszpańskiego.

Elżbieta Kleidysz
Elżbieta Kleidysz, Studentka

Teacher is very open, patient and very helpful, which represents an asset to learning spanish in a friendly environment. Thank you. I have a solid language base that allows me to speak fluently.

Emma Jordan
Emma Jordan, Student
Przejdź do paska narzędzi