Kursy Grupowe

Kursy Grupowe

Kursy grupowe z języka hiszpańskiego

Kursy grupowe z języka hiszpańskiego w naszej szkole są kursami konwersacyjnymi. To znaczy, że są oparte na konwersacjach i warsztatach, na których w szybki i łatwy sposób można poprawić swój poziom.

W nauczaniu języka hiszpańskiego stosujemy tę sama metodę, którą stosują hiszpańskojęzyczni tubylcy. Język hiszpański jest żywym językiem i stale się rozwija, w związku z tym nie ma potrzeby ciągłego studiowania gramatyki czy nauki języka poprzez czytanie, a należy skupiać się głównie na wymowie i nauce poprzez mówienie.

Mamy na myśli to, że język hiszpański jest językiem, którego należy się uczyć poprzez ćwiczenie, a w tym wypadku nie ma sensu znać całej gramatyki, jeśli nie wiemy, jak poprawnie wymawiać słowa lub nie rozumiemy sensu wypowiadanych zdań.

To oczywiście nie oznacza, że w naszej szkole w ogóle nie uczymy gramatyki lub że jej znajomość nie jest konieczna. Gramatyka po prostu mówi nam, jak działa język, ale nie daje nam płynności i nie uczy fonetyki.

Kursy grupowe z języka hiszpańskiego – nauczyciel

Zajęcia grupowe z języka hiszpańskiego w naszej szkole prowadzi rodowity nauczyciel z Barcelony, który posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego. Nauka z nim jest po prostu bezpieczna. Czemu tak jest? Przy nauce z native speakerem, nie ma mowy o pomyłkach w wymowie i akcentowaniu, co oznacza, ze kursanci od początku uczą się mówić z najlepszym akcentem.

Nasze grupowe kursy języka hiszpańskiego są prowadzone w małych grupach, maksymalnie siedmioosobowych

Poziom znajomości języka hiszpańskiego w kursach grupowych
Po wykonaniu testu, na który przeznaczamy prawie godzinę, mamy (oprócz poziomu studenta we wszystkich dziedzinach języka hiszpańskiego, mówienia, pisania, znajomości gramatyki, itp.) również profil, który możemy dopasować do najbardziej odpowiedniej grupy.

Dlatego grupy w naszej hiszpańskiej akademii są tak jednolite, jak to możliwe, nie tylko ze względu na poziom, ale także ze względu na profil ucznia. Dlatego ważne jest uczęszczanie na zajęcia i możliwość ich nadrobienia w przypadku nieobecności.

Kursy grupowe z języka hiszpańskiego – lekcja próbna

W Hiszpański na Językach jesteśmy pewni, że nasza metodologia Cię przekona, ale nie chcemy nikogo zmuszać do pozostania w naszej szkole, jeśli z jakiegoś powodu nie przypadniemy Ci do gustu. Oferujemy tydzień próby (2 lekcje); Jeśli po próbnych lekcjach nie będziesz zadowolony, zwrócimy Ci pieniądze … to proste.

Czas trwania grupowych kursów j. hiszpańskiego

Grupowe kursy j. hiszpańskiego są otwarte od września do lipca, w tym okresie po przejściu testu poziomu możemy zaoferować Ci grupy, które są na twoim poziomie. Grupy są w ciągłej ewolucji, dlatego po wykonaniu testu poziomu będziesz mieć do wyboru kilka dostępnych grup.

Kursy grupowe – ceny i metody płatności

Zalecamy dwie metody płatności – miesięczna lub kwartalna. Uczeń decyduje, ile czasu chce się z nami uczyć. Jeśli nie chce kontynuować nauki, musi powiadomić nas nie później niż 20-ego ostatniego miesiąca, w którym zakontraktował wycofanie. Płatność miesięczna z góry do 5. dnia miesiąca na konto szkoły. W grupach przewidujemy maksymalnie 7 osób.

W tej tabeli możesz zobaczyć ceny zajęć, które są zależne od liczby studentów w danej grupie

Zajęcia w grupach - 2 osoby (60 min)
50zajęcia
Zajęcia w grupach - 3 osoby (60 min)
40zajęcia
Zajęcia w grupach - 4 osoby i więcej (60 min)
35zajęcia

Kurs rodzinny

Kurs przeznaczony dla rodziny która planuje podróż do Hiszpanii lub kraju hiszpańskojęzycznego lub podjęcia pracy związanej z językiem hiszpańskim. Uczymy potrzebnego słownictwa, zwrotów, sytuacji które realnie symulujemy.

Zajęcia rodzinne
150zajęcia
Cena za godzinę dla całej rodziny
Przejdź do paska narzędzi