Kurs języka hiszpańskiego w biznesie

Kurs języka hiszpańskiego w biznesie

Kurs języka hiszpańskiego w biznesie – zaimponuj swojemu pracodawcy!

Znaczenie języka hiszpańskiego w biznesie jest na tyle ważne, że może ono określić, czy zdobędziemy pożądaną pracę, czy nie. Ponadto, język hiszpański kwitnie, tak bardzo, że w Chinach jest od tego roku 2019 OBOWIĄZKOWYM JĘZYKIEM dla studentów.

W pracy zawodowej nie zawsze wystarcza płynna znajomość jednego języka obcego. Umiejętność komunikowania się w j. angielskim to coraz częściej standard i oczywistość. W związku z tym przestaje to robić wrażenie na pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z tego względu warto pomyśleć o poprawieniu swojego poziomu języka hiszpańskiego tak aby móc bez przeszkód wykorzystywać go w pracy (język biznesu rządzi się swoimi prawami i nawet znając jakiś język konieczne może być poznanie dodatkowego słownictwa wykorzystywanego w życiu zawodowym).

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom osób, które mają właśnie takie oczekiwania stworzyliśmy kurs „Język hiszpański w biznesie”. W czasie tego kursu jego uczestnicy mają możliwość podnieść swój poziom specjalistycznego słownictwa związanego z biznesem. Lekcje uczą słów i wyrażeń z zakresu marketingu, prawa, finansów, księgowości, transportu, eksportu i ubezpieczeń oraz omawiają zasady korespondencji handlowej.

Materiały wykorzystywane w trakcie kursu są nastawione na komunikację biznesową, a ćwiczenia dobrane w taki sposób, aby przygotować Cię do samodzielnego prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji i szeroko rozumianej obsługi biznesu. Nowo poznawane zwroty oraz sformułowania wprowadzane są w kontekście życia biznesowego, dzięki czemu od razu wiesz, w jakich sytuacjach je stosować. Podczas kursu wykorzystywane są autentyczne dokumenty źródłowe takie jak artykuły z fachowej prasy lub fragmenty aktów prawnych w celu przygotowania uczestników kursu do przyszłych kontaktów biznesowych w języku hiszpański.

Przejdź do paska narzędzi