Kurs w Hiszpanii na życzenie dla szkół

Kurs w Hiszpanii na życzenie dla szkół

Intensywny kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii – na życzenie – dla szkół publicznych

 

Oferujemy uczniom szkół publicznych uzupełnienie ich znajomości języka hiszpańskiego, zdobytej w ciągu roku szkolnego, poprzez intensywny kurs w Hiszpanii, który z kolei jest dla nich nagrodą. Na tym kursie uczniowie mogą ćwiczyć „na miejscu” wszystko, czego nauczyli się przez cały rok szkolny w szkole stacjonarnej.

Nie ma lepszego sposobu na zmotywowanie uczniów do dalszej nauki, niż zaoferowanie im okazji do wykazania się!

Aby zapewnić szkołom publicznym wszystkie procedury niezbędne do przeprowadzenia tego kursu, dbamy o znalezienie zakwaterowania i przygotowanie całego programu gramatycznego i zajęć od A do Z. Rodzice kursantów oraz ich nauczyciele otrzymują plan wszystkich zajęć i czynności, które zamierzamy wykonać na kursie. Oznacza to, że wiedzą z góry, gdzie i co będą robić kursanci przez cały okres kursu.

Aby pobyt był jak najbardziej owocny zarówno pod względem nauki, jak i bezpieczeństwa i przyjemności, nauczyciel spędza z kursantami 24/h.

Skontaktuj się z nami, aby omówić ewentualne wątpliwości, chętnie je rozwiejemy.

 

Koszt samego kursu

Koszt kursu to 950 zł za osobę, w przypadku grupy 8-osobowej. Przy większej ilości osób cena za osobę jest niższa. W cenie wliczonych jest 25 godzin lekcji (w rzeczywistości jest ich o wiele więcej, ponieważ nauczyciel jest z kursantami 24/h) oraz nadzór nauczyciela w czasie trwania kursu.

Jak dokonać rezerwacji?

To proste! Wystarczy skontaktować się z nami w celu zdobycia informacji na temat najbliższego kursu i dostępności wolnych miejsc.
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie jest zakup biletu lotniczego w obie strony i wysłanie jego skanu na nasz adres e-mail.

Całkowity koszt kursu

  • Koszt podzielony jest na pięć punktów:
  • Koszt samego kursu – 950 zł za osobę.
  • Koszt zakwaterowania – zwykle wynosi około 400-550 zł za osobę za cały tydzień. 
  • Koszt biletu lotniczego: cena biletu jest zależna od tego, jak szybko zostanie on zakupiony. Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy w tym zakresie jest jak najszybsze zarezerwowanie miejsca. Skontaktuj się z nami już teraz!
  • Wyżywienie: we własnym zakresie. Pamiętaj, że mieszkając z innymi kursantami i nauczycielem, zakupy możecie robić razem. Dzięki temu zaoszczędzisz na jedzeniu w restauracjach.
  • Atrakcje: wszystko we własnym zakresie.

Przejdź do paska narzędzi