Kurs Biznes

Hiszpański w biznesie – intensywny kurs w Hiszpanii

 

“Hiszpański na językach” każdego miesiąca uczy języka hiszpańskiego kilkudziesięciu profesjonalistów i właścicieli firm różnych branż. Zaczynaliśmy tylko z jedną firmą i jednym kursantem, a teraz jest ich kilkadziesiąt. Jak to możliwe? To żadna tajemnica: jakość nauki i zabawy oraz czerpanie przyjemności z zajęć, ponieważ nauka może, a nawet powinna być przyjemna, nigdy nudna.

Ile razy rozważałeś możliwość zaoferowania swoim pracownikom dobrego szkolenia, a także nagrody za motywację do pracy? Oferując im intensywny kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii, nie tylko poszerzasz horyzonty swojej firmy i poprawiasz komunikację i zdolności intelektualne swoich pracowników, ale także tworzysz silniejszy zespół pracy, który będzie Ci bardzo wdzięczny za zaoferowanie im pięknego doświadczenia, z którego Ty, jako biznesmen, również będziesz się cieszyć i korzystać. Każda firma z prognozą na przyszłość potrzebuje czegoś takiego.

Możesz wybrać hiszpański w biznesie o tematyce ogólnej lub bardziej zawęzić temat kursu i wybrać np. hiszpański dla agencji, jeśli prowadzisz agencję reklamową lub hiszpański dla agentów ubezpieczeniowych, jeśli Twoja firma oferuje ubezpieczenia. A może chcesz poprawić również sprzedaż swoich produktów czy usług dzięki negocjacjom po hiszpańsku?! Dodaj to do tematyki kursu!!!

Wszystkie formalności, zakwaterowanie i tematy zajęć, które odbędą się w Hiszpanii, przygotujemy wcześniej, a szczegółowy plan kursu wyślemy Ci przed podróżą, abyś mógł zapoznać się z nim i stworzyć w głowie wizualizację całego pobytu w Hiszpanii. Zrelaksuj się, wszystko zrobimy za Ciebie!

Koszt samego kursu

Koszt kursu to 950 zł dla grupy do 8 studentów. Jeśli grupa składa się z większej liczby osób, ceny kursów spadają. 25 lekcji hiszpańskiego jest wliczonych w cenę (choć w rzeczywistości jest ich o wiele więcej, ponieważ nauczyciel ma 24 godziny z uczniem) i nadzór nauczyciela hiszpańskiego przez cały kurs.

Jak dokonać rezerwacji?

Aby dokonać rezerwacji, zainteresowana szkoła musi skontaktować się z nami i poinformować nas o liczbie uczniów, terminach i miejscu w Hiszpanii, w których byliby zainteresowani podjęciem kursu. Postaramy się dostosować w jak największym stopniu.

Jakie są całkowite koszty?

Koszty są podzielone na pięć składowych:

  • Koszt kursu – 950 zł za osobę.
  • Koszt zakwaterowania – zwykle kosztuje nas około 400-550 zł za osobę przez cały tydzień. Zawsze wybieramy dobrze wyposażone mieszkanie lub dom. 
  • Koszt biletu lotniczego: zależy od tego, kiedy kupisz bilet. Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy w tym zakresie jest jak najszybsze zarezerwowanie miejsca – skontaktuj się z nami już teraz!
  • Jedzenie: każda osoba może jeść, co chce, więc koszt jedzenia różni się w zależności od osoby. Należy zauważyć, że wynajmując mieszkanie, uczniowie gotują razem z nauczycielem, więc nie musisz się martwić o duże koszty w restauracjach. 
  • Atrakcje: każda osoba opłaca swój bilet za każdą czynność, którą wykonujemy podczas kursu.

Jeśli interesuje Cię szkolenie dla firm, ale chciałbyś zorganizować je w Polsce – skontaktuj się z nami, a na pewno zaproponujemy ciekawą ofertę.

 

Przejdź do paska narzędzi