Kurs intensywny w Hiszpanii standard

Kurs intensywny w Hiszpanii standard

Przyjedź do Hiszpanii i szlifuj hiszpański! Jesteś o krok od rozpoczęcia niesamowitej przygody i przeżycia niezapomnianych wrażeń!

Na intensywnych kursach grupowych w Hiszpanii zapewniamy kursantom dodatkowe zajęcia dostosowane do ich zainteresowań; warsztaty, zwiedzanie kulturalnych miast i ciekawych miejsc, degustacje tapas i innych hiszpańskich potraw, udział w karnawałach itp.

Aby zapewnić kursantom wysoki poziom nauki i bezpieczeństwo, nauczyciel podróżuje z nimi samolotem, z Polski do Hiszpanii, gdzie wszyscy razem mieszkają w jednym domu lub w wynajętym mieszkaniu (o wysokim standardzie, z basenem do dyspozycji oraz blisko linii morza). Obecność nauczyciela 24/h gwarantuje kursantom nie tylko bezpieczeństwo, ale i ciągłą naukę. Kursant bez ograniczeń może zadawać nauczycielowi pytania i uzyskiwać na nie odpowiedzi.

Aby uzupełnić wiedzę zdobytą w szkole, jesteśmy zobowiązani do zorganizowania kursu, który dostosowuje się do potrzeb grupy i ma za zadanie w krótkim czasie podnieść stopień znajomości języka hiszpańskiego.

Zgodnie z gustami i zainteresowaniami grupy, proponujemy czynności, które uzupełniają naukę nabytą podczas zajęć stacjonarnych w szkole. Wieczorem preferujemy wizyty kulturalne w wybranym mieście i jego okolicach, organizujemy Gymkhana i odkrywamy zakątki miasta, poznajemy sztukę flamenco, bierzemy udział w warsztatach gotowania hiszpańskich potraw. Kursantom, którzy chcą poznać region, “Hiszpański na językach” proponuje szeroką gamę wycieczek do odbycia w wolnym czasie.

Nie przegap okazji, aby przeżyć wyjątkowe doświadczenia w obcym kraju, poznać jego język, kulturę, a jednocześnie świetnie się przy tym bawić!

 

Cennik kursu intensywnego w Hiszpanii

Koszt kursu to 950 zł za osobę. W cenie wliczonych jest 25 godzin lekcji (w rzeczywistości jest ich o wiele więcej, ponieważ nauczyciel jest z kursantami 24/h) oraz nadzór nauczyciela w czasie trwania kursu.

Jak dokonać rezerwacji?

To proste! Skontaktuj się z nami w celu zdobycia informacji na temat najbliższego kursu i dostępności wolnych miejsc.
Potwierdzeniem rezerwacji jest zakup biletu lotniczego w obie strony i wysłanie jego skanu na nasz adres e-mail.

Koszt podzielony jest na pięć punktów

  • Koszt samego kursu – 950 zł za osobę.
  • Koszt zakwaterowania – zwykle wynosi około 400-550 zł za osobę za cały tydzień. Zawsze wybieramy mieszkanie lub dom z pełnym wyposażeniem (zazwyczaj z basenem!) 
  • Koszt biletu lotniczego: cena biletu jest zależna od tego, jak szybko zostanie on zakupiony. Im szybciej zarezerwujesz miejsce, tym więcej pieniędzy zaoszczędzisz. Skontaktuj się z nami już teraz!
  • Wyżywienie: we własnym zakresie, każdy może jeść, co chce, tak że tutaj koszt jest indywidualny. Należy jednak zwrócić uwagę, że mieszkając wspólnie w jednym domu czy mieszkaniu, kursanci wspólnie z nauczycielem robią zakupy i gotują, a w związku z tym nie trzeba się martwić o duże wydatki na posiłki w restauracjach.
  • Atrakcje: wszystko we własnym zakresie.

Przejdź do paska narzędzi