Kurs w Hiszpanii na życzenie dla grup przyjaciół

Kurs w Hiszpanii na życzenie dla grup przyjaciół

W ostatnich latach wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacją, że nasz kursant był tak zadowolony z naszych usług, że zaproponował nas swoim przyjaciołom, a następnie wszyscy razem chcieliśmy pojechać do Hiszpanii, aby wspólnie kontynuować naukę języka hiszpańskiego. Stąd narodził się pomysł zaoferowania intensywnego kursu języka hiszpańskiego w Hiszpanii, skierowanego do grup przyjaciół czy partnerów.

Jak to działa? Nauczyciel podróżuje do jednego z hiszpańskich miast, które zasugeruje grupa przyjaciół i dokładnie w tym mieście odbywa się kurs. Podczas kursu nauczyciel w celu edukacji udaje się z grupą w różne miejsca. Od odbycia lekcji w restauracji, by nauczyć, jak złożyć zamówienie na posiłek w języku hiszpańskim, do wyjścia na zakupy, by pokazać, jak radzić sobie z tą czynnością w hiszpańskich sklepach spożywczych, odzieżowych i wszystkich innych, do których grupa zechce się udać. Nauczyciel dostosowuje się również do potrzeb i harmonogramu zaproponowanego przez grupę.

Naszym priorytetem jest osiągnięcie celów dydaktycznych, podczas gdy grupa przyjaciół świetnie się bawi i podziwia uroki pięknej Hiszpanii.

Koszt samego kursu

Koszt samego kursu wynosi 850 zł za osobę (grupa musi składać się z co najmniej 5 lub 6 osób). W cenie kursu wliczonych jest 20 godzin lekcji języka hiszpańskiego (w rzeczywistości jest ich więcej, ponieważ nauczyciel i grupa czas wolny spędzają zawsze razem).

Jak dokonać rezerwacji?

To proste! Wystarczy skontaktować się z nami – wszystko wyjaśnimy.

Przejdź do paska narzędzi