Kursy w Hiszpanii

Przyjedź do Hiszpanii i poćwicz hiszpański. Jesteś o krok od rozpoczęcia niezapomnianych wrażeń!

Wszystkie kursy obejmują transport do i z lotniska w Hiszpanii, w mieście, w którym odbywa się kurs, oraz imprezę pożegnalną z dyplomami.

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa i komfortu studentów oferujemy transport na lotniska w pobliżu miasta. Dzięki tej usłudze, gdy studenci przyjeżdżają do Hiszpanii, czeka na nich samochód, którym zostają przewożeni do miasta.

Ponadto nasza szkoła oferuje zakwaterowanie w mieście podczas kursu.

W ofercie KURS INTENSYWNY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W HISZPANII dostępne są dwie opcje:

Intensywny kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii – opcja STANDARD oraz Intensywny kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii – opcja NA ŻYCZENIE (dla szkół publicznych, firm, grup przyjaciół/partnerów/współpracowników).

Zajęcia – kursy języka hiszpańskiego dla grup
Aby uzupełnić wiedzę zdobytą w centrum, nasza szkoła jest odpowiedzialna za zorganizowanie kursu, który dostosuje się do potrzeb grupy: dostosowanie poziomu, adekwatności treści, harmonogramów itp. Na naszych lekcjach języka hiszpańskiego dla grup proponujemy zajęcia rekreacyjne, które zachęcają do ustnej ekspresji i interakcji. Używamy prawdziwych, oryginalnych i przyciągających wzrok materiałów, które sprzyjają prawdziwemu używaniu języka i pozwalają zaspokoić potrzeby uczniów. Ponadto nasz nauczyciel to native speaker z dużym doświadczeniem i specjalizacją w nauczaniu języka hiszpańskiego.

Zgodnie z gustami i zainteresowaniami grupy, proponujemy działania, które uzupełniają naukę nabytą podczas zajęć. Wieczorem proponujemy wizyty kulturalne w wybranym mieście i jego okolicach, organizujemy Gymkhana i odkrywamy zakątki miasta, poznajemy flamenco, bierzemy udział w warsztatach gotowania hiszpańskich potraw. Również dla studentów, którzy chcą poznać region, Hiszpański na Językach proponuje szeroką gamę wycieczek w wolnym czasie.

Nie przegap okazji, aby przeżyć wyjątkowe doświadczenie w obcym kraju, poznać jego język podczas zabawy z przyjaciółmi: Skontaktuj się z nami

Przejdź do paska narzędzi